Sedací soupravy

KVALITNÍ SEDACÍ SOUPRAVY NA MÍRU, POHOVKY, KŘESLA

www.sedacipohovky.cz

O nás

sedací soupravyVyrábíme a prodáváme  pohovky, sedací soupravy , postele, válendy, zdravotní matrace, křesla a sedačky ve vysoké kvalitě české ruční výroby na míru zákazníka již 18 let. U nás si vyberete jak moderní sedačku tak klasickou nadčasovou sedací soupravu či pohovku u které vám upravíme tvrdost výplní, počet křesel a taburetů, výšku sedáku a područek, barvu moření dřevěných prvků. Pokud tedy máte zájem koupit nešizenou sedací soupravu, pohovku, postel či sedačku naší české výroby na míru kde cena odpovídá kvalitě, pak jste správně u nás.

 

U nás nečekejte podbízivé sliby, například že odvoz a montáž zboží je zadarmo, copak znáte řidiče a závozníka co chodí zadarmo do práce ? A pokud někdo dopředu započítává cenu odvozu do ceny zboží, jak může dopředu vědět jak daleko bydlíte a v jakém patře ? Věřte tomu, že firmy co slibují hory doly zadarmo, tak to mají dobře spočítané.  Například u běžně veliké sedačky nebo pohovky když dáte místo kvalitní studené pěny levnější molitan tak ušetříte 3000Kč, zákazník v tu chvíli nic nepozná a vy můžete dávat odvoz zboží třeba v hodnotě 1000Kč zadarmo a ještě na zákazníkovi vyděláte plus 2000Kč. Právě tyto obchodní triky- chcete-li podvody zásadně u nás nečekejte protože je nechceme dělat.


Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. INFORMACE

EU Cookie Directive Module Information