Sedací soupravy

KVALITNÍ SEDACÍ SOUPRAVY NA MÍRU, POHOVKY, KŘESLA

www.sedacipohovky.cz

Informace

Při výběru kvalitní české sedací soupravy, pohovky, sedačky či postele se řiďte rozumen, nikoli jen pocitem líbení.  Nezapomeňte na skutečnost, že sedací soupravy slouží k sedací soupravyodpočinku lidského těla a nejenom jako estetický doplňek bytu.  To, že je pohovka nebo sedačka při koupi hezká na pohled ještě neznamená, že vám dlouho vydrží.

 

Při koupi kožené sedací soupravy a pohovky se nenechte napálit tvrzením, že eko kůže je výborný materiál který vám dlouho vydrží, jde totiž o umělou syntetickou kůži, nikoli pravou kůži. Všechny syntetické kůže mají problém s dýcháním a po čase praskáním horního povrchu. Na výrobu kožených sedaček je nejlepší pravá hovězí kůže probarvená máčením o správné tloušce v rozmezí 1-2 mm.

 

Nenechte se oklamat vábením konkurence, že mají super kostry z tvrdého dřeva- třeba dubu, není apriory důležité z jakého dřeva kostry jsou, ale je důležité jak poctivě jsou spojeny a z jakého profilu jsou vyrobeny. Zamyslete se sami, co vydrží více- hranol z dubu o profilu třeba 4 krát 4 cm, nebo smrkový hranol kostry o profilu třeba 7 krát 7 cm. U nás za příplatek můžete mít bukové nebo dubové nadstandartní kostry s životností 70 let, ale pro většinu zákazníků je to logicky zbytečné, protože správné smrkové kostry vydrží 20 let.

 

Ceny našich sedacích souprav Praha,  kožených sedacích souprav , rohových sedacích souprav, rozkládacích sedacích souprav, rozkládacích pohovek a postelí naší kvalitní výroby na míru jsou na našem webu uváděny s předponou - od - , protože jsme zakázková vyroba čalouněného nábytku na míru,  a s cenou se dá pracovat dle individuální náročnosti každého zákazníka na volbu potahu, výplní, nožiček, doplňků. Například v nabídce máme tisíc kusů moderních látek z 10 zemí světa za různé peníze, volbou látky může dojít k navýšení ceny třeba o 3.000,-Kč nebo i 7.000,-Kč. Volba výplní také ovlivní cenu sedačky či pohovky, například německé studené pěny jsou o pár tisíc dražší než český molitan, samozřejmě dražší studená pěna má lepší pamět, nevysedí se. Při sepsání konkrétní objednávky je napsána závazná konečná pevná cena. Záloha je potřebná v hotovosti ve výši 5.000,-Kč - 10.000,-Kč, výrobní termíny se pohybují v rozmezí 4-8 týdnů dle konkrétnosti výrobku.

Sedací soupravy český výrobce Praha - Pšenčík

sedací soupravy