Sedací soupravy

KVALITNÍ SEDACÍ SOUPRAVY NA MÍRU, POHOVKY, KŘESLA

www.sedacipohovky.cz

Recenze

Máme od fy. Pšenčík sedací soupravu už 7 roků a jsme s ní spokojeni, dobře nám poradili s výběrem látky, můžeme doporučit jejich sedačky i ostatním.

    Jiří a Pavla z Liberce

 

Manžel váží 130kg, když jsme koupili sedačku v jednom velkém obchodě tak nám vydržela 3 roky, tak jsme si u této firmy sedací soupravy Pšenčík nechali udělat sedačku na zakázku s pořádnýma tvrdýma výplněma a jsme spokojeni, máme ji už 8 roků a pořád drží, je to opravdu rozdíl pořádná česká sedačka a nebo ty šunty v megaobchodech.

       Holanová  Plzeň

 

Jsme už důchodci a špatně se nám vstává z běžných sedacích souprav co jsme viděli v obchoděch, tak jsme si nechali na zakázku u této firmy udělat rohovou sedací souprava s vyšším sedákem od země a nelitujeme, máme ji už 4 roky a jsme spokojeni, nebýt firmy Pšenčík tak nevím kde bysme ji koupili, protože nic podobného jsme nenašli. Ještě jednou děkujeme formou této recenze.

     Karel a Marie L. z Pardubic

 

U firmy sedací soupravy Pšenčík jsme si nechali již před 20 roky udělat koženou sedací soupravu, to ještě měli obchod v Holešovicích, byly jsme s ní spokojeni a tak jsme nyní přišli nechat si udělat novou, je výborné že udělají velikost jakou chcete, barev na výběr je snad 400, výplně udělají tvrdé jak člověk chce, tuto novou koženou sedačku máme asi 1 rok a jsme s ní spokojeni, proto jsem se touto formou rozhodl firmě poděkovat a napsat recenzi.

       P. Kousal Praha

 

Mám od pana Pšenčíka sedací soupravu asi 6 roků a jsem spokojená, oceňuju jeho příme jednání bez lhaní které nemám ráda, při sepisování objednávky mi narovinu řekl, že rohovka za 25.000,-Kč - což jsem zamýšlela, nebude moc kvalitní a tak jsem si připlatila za lepší výplně a dražší látku a dnes toho nelituju. Příjde mi férové, že na svém webu uvádí orientačně cenu u každé sedací soupravy a tak člověk ví kolik co stojí, to jiné české firmy co jsem se koukala neuvádějí ceny u svých sedacích souprav - asi je to strašně tajné.

        Němečková  Jihlava