Sedací soupravy

KVALITNÍ SEDACÍ SOUPRAVY NA MÍRU A ZAKÁZKU - fa. Pšenčík

Již od roku 1994 tradice výroby sedacích souprav, pohovek, válend, postelí, vše za rozumné ceny.

Recenze

Pana Pšenčíka a jeho sedačky mohu klidně doporučit, moc oceňuji že mi řekl pravdu, chtěla jsem měkkou sedačku a on mě varoval, že měkké výplně nevydrží hodně roků, že se rychleji vysedí a hůř se mi bude vstávat, to mi v jiném obchodě kde taky dělají české sedačky neřekli - asi ve snaze nepřijít o zákazníka když mu budu oponovat. Takže sedačku mám asi rok a půl a nelituji, udělali jsme tvrdší výplně které jak řekl pan Pšenčík postupem času a vlivem amortizace budou trochu měknout a vydrží mi 20 let. Moc děkuji.

      M. Vašátková z Prahy

 

Máme od fy. Pšenčík sedací soupravu už 7 roků a jsme s ní spokojeni, dobře nám poradili s výběrem látky, můžeme doporučit jejich sedačky i ostatním.

    Jiří a Pavla z Liberce

 

Manžel váží 130kg, když jsme koupili sedačku v jednom velkém obchodě tak nám vydržela 3 roky, tak jsme si u této firmy sedací soupravy Pšenčík nechali udělat sedačku na zakázku s pořádnýma tvrdýma výplněma a jsme spokojeni, máme ji už 8 roků a pořád drží, je to opravdu rozdíl pořádná česká sedačka a nebo ty šunty v megaobchodech.

       Holanová  Plzeň

 

Jsme už důchodci a špatně se nám vstává z běžných sedacích souprav co jsme viděli v obchoděch, tak jsme si nechali na zakázku u této firmy udělat rohovou sedací souprava s vyšším sedákem od země a nelitujeme, máme ji už 4 roky a jsme spokojeni, nebýt firmy Pšenčík tak nevím kde bysme ji koupili, protože nic podobného jsme nenašli. Ještě jednou děkujeme formou této recenze.

     Karel a Marie L. z Pardubic

 

U firmy sedací soupravy Pšenčík jsme si nechali již před 20 roky udělat koženou sedací soupravu, to ještě měli obchod v Holešovicích, byly jsme s ní spokojeni a tak jsme nyní přišli nechat si udělat novou, je výborné že udělají velikost jakou chcete, barev na výběr je snad 400, výplně udělají tvrdé jak člověk chce, tuto novou koženou sedačku máme asi 1 rok a jsme s ní spokojeni, proto jsem se touto formou rozhodl firmě poděkovat a napsat recenzi.

       P. Kousal Praha

 

Mám od pana Pšenčíka sedací soupravu asi 6 roků a jsem spokojená, oceňuju jeho příme jednání bez lhaní které nemám ráda, při sepisování objednávky mi narovinu řekl, že rohovka za 25.000,-Kč - což jsem zamýšlela, nebude moc kvalitní a tak jsem si připlatila za lepší výplně a dražší látku a dnes toho nelituju. Příjde mi férové, že na svém webu uvádí orientačně cenu u každé sedací soupravy a tak člověk ví kolik co stojí, to jiné české firmy co jsem se koukala neuvádějí ceny u svých sedacích souprav - asi je to strašně tajné.

        Němečková  Jihlava